Elektro-Mechanik Prezmyslowy (utrzymanie ruchu)
Cargill - Calgary, AB

This job posting is no longer available on Indeed. Find similar jobs: Elektro Mechanik Prezmyslowy jobs - Cargill jobs

Miedzynarodowa korporacja Cargill, poszukuje Kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: CANADA, prowincja: Alberta, miejscowosc: High River (25km od Calgary)

Sponsorujemy wize pracownicza / temporary work permit

  • wiza pracownicza aplikanta uprawnia tylko do pracy u nas
  • osoba towazyszaca (zona / dziewczyna) otrzymuje otwarta wize pracownicza (moze pracowac gdziekolwiek)
  • dzieci towazyszace otrzymuja wizy tymczasowe i prawo do nauki szkolnej
  • wszyscy czlonkowie rodziny otrzymuja prowincjonalne karty opieki medycznej (bezplatne)
  • pracownikom tymczasowym przysluguja te same prawa co rezydentom Kanady, z tym tylko ze na okres czasowy
  • istnieja program emigracyjne pozwalajace na osiedlenie sie w Kanadzie, a poprzednia udokumentoiwana praca w Kanadzie daje dodatkowe punkty kwalifikacyjne

Opis stanowiska pracy:

  • Praca przy maszynach do przerobki / rozbiorki miesa wolowego (branża spożywcza)
  • Wykonywanie napraw, remontów, przeglądów okresowych
  • Usuwanie bieżących awarii I zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami
  • Samodzielne diagnozowanie uszkodzeń z zakresu mechaniki przemysłowej, hydrauliki i elektro-mechaniki
  • Współpraca przy modernizacji maszyn i urządzeń oraz wdrażanie nowych projektów

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne (elektromechanika, automatyka przemysłowa, mechatronika, elektronika lub pokrewne)
  • doświadczenie, co najmniej 2 lata na podobnym stanowisku - preferowane w dziale utrzymania ruchu
  • wiedza w zakresie maszyn produkcji przemysłowej (pneumatyka, hydraulika, mechanika, elektryka)
  • Doświadczenie w branży, z maszynami takim jak: centryfugi, pompy, zawory, kotly, napedy hydrauliczne
  • Doswiadczenie z urzadzeniami elektro-mechniczno-hydraulicznymi o mocy do 100kW, i cisnieniach 140 atm
  • Zawansowana znajomość układów controli hydraulicznej i pneumatycznej
  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikacyjnym
  • Mile widziane doświadczenie za granicą

Kandydat idealny

  • Powyzej opisane doswiadczenie zawodowe plus uprawnienia SEP do 1 kV E & D
  • 8775 h i 72 miesiace udokumentowanej pracy w zawodzie elektryk

OFERUJEMY:

  • Stawka: $35.41 brutto / 1h
  • 44 godzin tygodniowo, praca zmianowa
  • Intencja tylko długiego zatrudnienia
  • Oplacamy przelot do Calgary
  • Sponsorujemy wize pracownicza na 2 lata, potem oferujemy przedluzenie
  • Po 6 mesiacach sponsorujemy aplikacje o pobyt staly

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV / Cover Letter tylko w jezyku angielskim na adres e-mail: derrick_diok@.cargill.com podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska

Indeed - 12 months ago - save job - block